Montessori Okulları Platformu

Çocuğunuz için aradığınız okulu bulmanıza yardım ediyoruz.

Montessori Felsefesinin Türkiye’de daha fazla kişi tarafından bilinmesi, uygulanması ve böylece ileride verimli ve üretken nesillerin yetişmesi için yola çıktık. Montessori Felsefesi bilgi platformu ile başladığımız yolculuğumuza Montessori Okulları platformu ile devam ediyoruz.

Montessori Okulları platformu, ebeveynler ile Montessori eğitim metodunu sahiplenmiş eğitim kurumlarını bir araya getiren bir yapıdan oluşuyor. Burada ebeveynler çocukları için aradıkları Montessori okulu hakkında bilgi sahibi olabilecek, karşılaştırmalar yapabilecek, hatta okul ile ilgili diğer ebeveyn yorumlarını görebilecek.
Platformumuzda okullar dışında ayrıca Montessori sınıfına sahip diğer eğitim kurumları da bulunuyor. Böylece yaşı ana sınıfı ya da kreşe başlamak için küçük çocuklara yönelik Montessori sınıf aktiviteleri, ebeveynler için platformumuz üzerinden ulaşılabilir.

Bilinçli ve çocuğu için en iyisini isteyen ebeveynlerin bol bol araştırma yaptığını biliyoruz. En uygun şartlara sahip okulu bulmak ise en çok araştırdıkları konular arasında. Montessori eğitim metodunun bilinirliğini hızla artırdığı, okullarının ise sayısının zamanla arttığı günümüzde; biz de ebeveynler için bir platform oluşturduk. Dünyanın daha güzel bir yer olması, yetişen yeni nitelikli nesillere bağlı. Montessori eğitiminin kanıtlanmış faydalarını benimsiyor ve daha çok uygulanması için bir tohum da biz ekiyoruz. Oluşturduğumuz platformumuz ile Montessori eğitim metodu hem evde uygulamayı, hem eğitim kurumlarına ulaşabilmeyi kolaylaştırıyor.

Ebeveynler Montessori Okulları üzerinden rahatlıkla okul araması yapabilir, en uygun kriterleri değerlendirebilir, seçtiği okul ile iletişime geçebilir.

Çocuğunuz için en uygun okulu bulmanız, mutlu ve üretken nesiller yetişmesi dileğiyle…

Image Not Found

Detaylı Listeleme

Okullar hakkında aradığınız bilgiler tek sayfada

Image Not Found

Arama/Filtreleme

İstediğiniz kriterlere göre arama ve filtreleme imkanı.

Image Not Found